Осіння погода на Черкащині залишається нестабільною

Погода-6З початку нинішньої осені на Черкащині зачастили атлантичні циклони, продовжуючи циклони цього року. Про це повідомляє начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.В кінці вересня з’явилися перші, нашастя нетривалі та не інтенсивні заморозки на ґрунті -1..-2º. План вересневих опадів у Черкасах перевиконано втричі, запаси вологи в ґрунті істотно поповнилися. Жовтень на Черкащині розпочався сонячною, сухою, але прохолодною погодою. 
За прогнозом, у більшості днів поточного тижня погоду Черкащини формуватиме виступ антициклону з півдня. Тому ще буде досить тепло, вдень +14+16º, вночі +6+8º. 
У середу та четвер до нас ненадовго завітають атмосферні фронти чергового циклону, які принесуть невеликі дощі та зниження температури на 3-5º. Вночі 5 жовтня знову очікуються заморозки, 0-4º.
У цьому році, внаслідок похолодань, обумовлених вторгненням арктичного повітря, особливо холодних ночей виникає необхідність раннього початку  опалювального періоду у закладах соціальної інфраструктури, особливо у дитячих садках та лікарнях.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *