У Смілі розповіли про захист від інфекцій та відмову від шкідливих звичок

Фахівці Шевченківського залізничного відділу Черкаського обласного ЦКПХ проводять різноманітні заходи щодо промоції здорового способу життя, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань.

Лікар з гігієни праці Анатолій Коваленко та фельдшерка Любов Степаненко в оборотному моторвагонному депо станції Шевченка, вокзалі станції Цвіткове, у школах №7 та №12 міста Сміла розповідали про збалансований режим праці та відпочинку, здорове харчування, відмову від куріння, високу фізичну активність, задовільне ментальне здоров’я.

Зокрема, фахівці інформували про:
– підвищений артеріальний тиск, який без належного лікування може призвести до інфаркту, інсульту, ниркової та серцевої недостатності, погіршення зору та інших ускладнень;
– куріння є одним з ключових факторів ризику розвитку ішемічної хвороби серця, інсульту і хвороби периферичних судин. Кожна 10-та смерть від куріння тютюну;
– щоб підтримати власне ментальне здоров’я необхідно дбати про режим сну, уникати стресових ситуації та навчитися адекватно на них реагувати, додати фізичної активності – іноді достатньо активізувати організм та наладити гормональний фон щоб виправити ситуацію.

Також помічниці лікаря-епідеміолога Ірина Мартиненко та Олена Сторчак провели санітарно-освітню та роз’яснювальну роботу на підприємствах залізничного транспорту щодо покращення ситуації з вакцинокерованими інфекціями та стану імунопрофілактики в області.

Так, були проведені бесіди в шести цехах Шевченківської дистанції сигналізації та зв’язку щодо необхідності проведення профілактичних щеплень від інфекційних хвороб, які залишаються однією із основних причин інвалідності та смертності населення в усьому світі.

Крім цього, фахівчиня з дослідження факторів навколишнього середовища Віта Пишняк та технік Ірина Зеленіна провели лабораторний моніторинг поверхневої води річки Тясмин в місці тимчасового масового організованого відпочинку (водний спорт), усього були відібрані три проби річкової води на санітарно-хімічні показники та одна проба води для визначення залишкових кількостей хлорорганічних пестицидів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.