До суду скеровано справу щодо донеччанина, який передавав окупаційній владі інформацію про ЗСУ

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно 28-річного жителя Донецької області у вчиненні особливо тяжкого злочину проти основ національної безпеки.

Слідством встановлено, що чоловік за допомогою соціальної інтернет-мережі «Вконтакте» протягом 2022-2023 років добровільно передавав заступнику начальника «народної міліції днр», прессекретарю «народної міліції днр» інформацію про місця розташування ЗСУ та військової техніки на території м. Краматорськ Донецької області, із точним позначенням цих місць на картах «Google Maps».

Це надало можливість незаконним збройним формуванням «днр» і збройним силам країни агресора російської федерації нанести удари за допомогою засобів вогневого ураження по вказаних місцям дислокації.

Обвинувачений надавав інформацію ворогу з мотивів несприйняття діючої української влади, підтримки і допомоги «днр», з метою нанесення шкоди суверенітету, територіальній цілісності і недоторканості, України та знищення військовослужбовців і військової техніки Сил безпеки й оборони України, які знаходились на території Донецької області.

Довідково: санкцією ч. 3 ст. 114-2 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 до 12 років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.