У Смілі розпочнуть втілювати масштабний проєкт з реконструкції мереж водопостачання

В рамках конкурсу місцевих ініціатив «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів (SRER)”, що реалізується ПРООН, сміляни захистили масштабний проєкт.

Міський голова Сміли Сергій Ананко підписав Угоду з посадовими особами Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Цим документом передбачено проведення реконструкції мереж водопостачання на одній із найпроблемніших ділянок міста, придбання генератора для безперебійного водопостачання, ремонт приміщення водо-насосної станції та улаштування прилеглої території. Ці роботи дадуть можливість значно покращити подачу питної води на декілька найбільших мікрорайонів Сміли.

Загальна сума залучених коштів для втілення проєкту – понад 14 млн грн. Передбачено і співфінансування із бюджету Смілянської територіальної громади. Це близько 20% від загальної вартості проєкту.

За підготовку та реалізацію такої ініціативи та залучення інвестицій у місто очільник Сміли подякував радникам Євгену Матвєєнку та Юлії Ткаченко. Також, велику роботу провели відділи і управління виконкому та КП «ВодГео».

Підготовча робота до підписання угоди тривала більше півроку. Чимало нарад, обговорень, проведено аудит роботи всього виконавчого комітету Смілянської міської ради на спроможність реалізовувати міжнародні інфраструктурні проєкти.

– Цього тижня очікується перший фінансовий транш, після чого можна буде розпочинати процес закупівель, – розповів Сергій Ананко.

Масштабний проєкт з реконструкції мереж водопостачання в повному обсязі має бути реалізований і завершений до вересня 2024року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.