Допомога захисникам, мобілізація та ВПО – головні питання наради у Черкаській РВА

У Черкаській РВА відбулася щотижнева нарада очільниці району Валерії Бандурко із керівниками структурних підрозділів РВА.

У центрі уваги – допомога нашим військовим. Завдяки спільним зусиллям територіальних громад та підприємців триває робота щодо підсилення автомобілями тих, хто боронить небо над Черкащиною.

На контролі у Черкаській РВА і хід мобілізації, адже наші захисники потребують не тільки сучасної техніки та озброєння, а й ротації та відпочинку.

На розгляд сесії Черкаської районної ради винесено ряд ключових питань: прийняття бюджету Черкаського району на 2024 рік, районної комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, розгляд питань у сфері землеустрою, містобудування та інші.

Щодо соціального захисту: проведено засідання комісії, під час якого розглянуто заяви членів сімей осіб, що загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації на придбання житла. Всі питання вирішено позитивно та передано відомості до вищих органів для здійснення виплат.

Щодо ВПО. То нині загальна кількість зареєстрованих ВПО у Черкаському районі – 53 848 осіб, із них: у Черкасах – 25 408, Смілі – 6 599 та Каневі – 3 801 особа.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.