У Смілі розпочалося громадське обговорення щодо перейменування вулиці Терешкової

перейменування вулиціУ Смілі оголосили про початок громадського обговорення щодо зміни назви вулиці Терешкової. Організатор обговорення – відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету.

Депутат міської ради Рамазан Таїбов вніс пропозицію щодо зміни назви цієї вулиці.

Обговорення щодо того, чи змінувати назву вулиці Терешкової триватимуть два місяці, тобто орієнтовно до кінця року. Також, 30 жовтня о 12:00 заплановано провести збори з мешканцями вулиці Терешкової, щоб почути їх думку щодо перейменування вулиці.

Час проведення електронних консультацій з 9:00 до 16:00 год. окрім вихідних та святкових днів.

Поштова адреса та адреса електронної пошти для подання пропозицій (зауважень) у письмовій/електронній формі – м. Сміла, вул. Незалежності, 37, відділ організаційної роботи, діловодства та контролю виконавчого комітету Смілянської міської ради (каб. 7), cancelar@smila-rada.gov.ua., тел. 2-03-59​.

Пропозиції та зауваження можна надіслати у письмовій формі або надсилаються електронною поштою до 30.12.2021. Анонімні пропозиції (зауваження), а також подані в формі ненормативної лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Смілянської міської ради https://smila-rada.gov.ua/ протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *