На Черкащині викрили чоловіка, який видавав себе за учасника бойових дій в Афганістані

підовідомлено про пізодруЖитель Звенигородки роками видавав себе за учасника бойових дій, що мав інвалідність II групи. Він отримував надбавку до пенсії й при цьому використовував недостовірне посвідчення. Слідчі відкрили кримінальне провадження.

Правоохоронці з’ясували, що 24 роки тому чоловік вмовив двох знайомих воїнів підтвердити його участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і, навіть те, що він отримав множинне осколкове поранення. Відтак, домігся встановлення УБД та II групи інвалідності. У 2004 році йому було постановлено – довічно та видано безтермінове посвідчення інваліда війни II групи.

Надалі,чоловік звернувся із заявою про порушення клопотання щодо встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною й подав на розгляд комісії недостовірні документи.

Йому встановили пенсію та надбавку згідно із Законом України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» в розмірі 23% від прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність.

Відтак, з 1997 по 2021 рік, зловмисник, ввііши в оману службових осіб Пенсійного фонду України, отримав незаконно загалом понад 500 тисяч гривень, чим спричинив державі збитків.

Чоловіку повідомили про підозру у шахрайстві. Слідство у цій справі нараза триває, повідомили у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *