У Смілі привітали батьків-вихователів та прийомні сім’ї

0607201735 липня у малій залі Будинку рад з нагоди свята – Дня родини зібралися керуючий справами Олександр Головченко, представники служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, прийомні батьки та батьки – вихователі. Щиро привітав сім’ї Олександр Євгенійович та передав батькам – вихователям Вячеславу та Вікторії Будаковим нагороду Черкаської обласної державної адміністрації та подарунок для вихованки Ганни Грибинюк за участь у обласному конкурсі.

З вітальним словом виступила начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна та розповіла про розвиток мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в Смілі. Ольга Вікторівна зазначила, що з 2004 року, коли в місті була створена перша прийомна сім´я, 17 дітей отримали досвід сімейного виховання, освіту, створили власні сім´ї. Всі вони соціалізовані в суспільстві і підтримують зв´язки з тими людьми, які в дитинстві замінили їм маму і тата. На даний час в місті функціонують 2 дитячих будинки сімейного типу та 7 прийомних сімей, в яких виховуються 28 дітей з непростими долями і характерами.

Провідний фахівець соціальної роботи Смілянського міського ЦСССМ Наталія Усова розповіла учасникам заходу про взаємодію прийомних батьків, батьків-вихователів та суб´єктів соціальної роботи з сім´ями у випадках втечі дитини з сім´ї. Такі випадки, зумовлені розладами поведінки дітей, траплялися у цьому році, пояснила Наталія Володимірівна.

Присутні обмінялися власним досвідом виховання, навели приклади вирішення нагальних проблем виховання, навчання, оздоровлення, лікування дітей. Ці дитячі проблеми не є унікальним навіть для дітей, які є рідними і виховуються в сім’ї. Головне – плекати наші родини, зберігати тепло і світ материнської і батьківської любові.
Сайт міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.