На Черкащині рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди

Станом на 06 годину ранку 6 липня в районах які постраждали від негоди через зруйновані лінії електропередач, залишаються відключені 336 трансформаторних підстанцій, через, що без енергопостачання перебувають 33 населених пункти області.
Впродовж доби, фахівці служби утримання автодоріг та рятувальники місцевих пожежно-рятувальних частин Управління ДСНС за допомогою інженерного інструменту та обладнання продовжують роботи з прибирання автошляхів та населених пунктів від повалених дерев та завалів відновлення повноцінного транспортного сполучення на територіях що зазнали удару стихії.

За добу підрозділами ДСНС та курсантами  Інституту пожежної безпеки були розпиляні та прибрані 144 дерева (з початку ліквідації наслідків негоди підрозділами ДСНС розпиляні та прибрані 788 дерев).

Зокрема, у місті Золотоноша бійці місцевої пожежно-рятувальної частини розпиляли та прибрали 17 дерев з будівлі ветеринарної служби та приватних домоволодінь.

У селі Привітне, Золотоніського району рятувальники, курсанти ЧІПБ та співробітники військової частини провели роботи з розпилювання 47 дерев в приватних домоволодіннях та зніманню аварійного шиферу і розбиранню пошкоджених фронтонів на 12 приватних житлових будинках.

У селищі Чорнобай рятувальники 6-го державного пожежно-рятувального поста розпиляли та прибрали 10 дерев в 3-х домоволодіннях та зняли аварійний шифер з будівлі школи.

Також у селі Мар`янівка, Чорнобаївського району силами курсантів ЧІПБ, Чорнобаївської РДА та місцевих підприємств і установ розчищено від повалених дерев автодорогу «Чорнобай – Оржиця».

Кількість громадян, які постраждали внаслідок негоди не змінилася. За даними департаменту охорони здоров‘я від факторів пов‘язаних із негодою постраждали 48 громадян,  17 чоловік, серед яких 4 діти госпіталізовані.

Всього на роботах з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації впродовж доби працювали 82 чоловіки особового складу та 12 одиниць техніки підрозділів Управління ДСНС, а також 125 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля, аварійно-ремонтні бригади ПАТ “Черкасиобленерго“, підприємств та установ постраждалих районів.

В усіх районах у цілодобовому режимі продовжують працювати штаби з ліквідації надзвичайної ситуації, інформує ДСНС у Черкаській обл.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *