У Смілі провели для школярів фестиваль “Відкриті уроки футболу”

25 квітня школярів міста зібрав на стадіоні “Юність” фестиваль “Відкриті уроки футболу”. У фестивалі взяли участь юні шанувальники футболу шкіл №№1, 11, 12, гімназії, ліцею “Лідер”.

До участі у заході долучилися і діти з особливими потребами. Гарний настрій, бажання пізнавати і вивчати нове, задала цікава руханка, проведена вчителем спеціальної школи-інтернату Крамаренко Т.Л.

Техніку гри у футбол успішно відпрацьовували школярі під керівництвом закоханих у свою справу їх наставників, учителів фізичної культури Коломійця В.А. (школа №1), Зайцева Ю.М.(школа №11), Фадєєва С.В. (школа №12), Хоменчука А.В. (ліцей “Лідер).

Цікавою була зустріч школярів із психологом гімназії Похил Л.Д. Свої знання із мінної безпеки поглибили школярі, працюючи із фахівцями частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

Не дивлячись на часті повітряні тривоги, підбадьорені вітальними словами начальника Черкаського обласного комітету з фізичного виховання та спорту, Саприкіною А.В., виконавчим директором Черкаської обласної асоціації футболу Фощієм В.Г. та його заступником Кочергіним О.М., Коливаєм О.О., координатором проєкту “Відкриті уроки футболу” у місті, отримавши грамоти та футбольні м’ячі у подарунок, веселі і щасливі школярі стали на один крок ближче до футболу.

А найголовніше, дітлахи гарно відпочили на свіжому повітрі, отримали заряд бадьорості і задоволення.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.