Смілянські дев’ятикласники вчилися рятуватися від отруйних речовин

В умовах війни існує багато загроз життю і здоров’ю українців, тому щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайної ситуації, у 9-Б та 9-В класах школи №7 було проведено захід «Увага, амоніак! Вплив токсичної речовини на організм людини.

Домедична допомога та правила поведінки в умовах викиду». Дев’ятикласники дізнались про небезпеку, яку несе така отруйна речовина, як амоніак, опрацювали план дій під час повідомлення про його витік, ознайомились з правилами надання першої домедичної допомоги, а також переглянули відеоролики «Алгоритм дій під час виявлення витоку амоніаку», «Витік аміаку на хімічному підприємстві у Вінницькій області – як тривала ліквідація наслідків», «Хімічна безпека.

Що робити та як діяти при хімічній небезпеці». На основі почутого і побаченого, діти мали змогу перевірити отриманні знання.

Особливо дев’ятикласникам сподобалось визначати за запахом амоніак. Учням було запропоновано кілька пробірок з речовинами (оцет, медичний спирт, розчин амоніаку) та можливість назвати вміст кожної пробірки.

Дотримуючись правил безпеки, діти з задоволенням провели міні-експеримент і безпомилково визначили кожну з речовин. Сподіваюсь, що отримані на цьому заході знання допоможуть їм вберегти своє життя і здоров’я в разі потрапляння в таку надзвичайну ситуацію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.