У Смілі продовжують допомагати переселенцям та захисникам

Протягом минулого тижня Смілянська міська рада, за сприяння волонтерів та благодійників, продовжила надавати допомогу вимушеним переселенцям, постраждалому населенню в умовах воєнного стану. Їм передали продуктові набори, засоби гігієни.

Зокрема, велика вдячність волонтерам, які передають благодійну допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України, що на передових рубежах захищають нашу державу від збройної агресії рф.

Представникам БФ “Допоможемо армії разом” передали продукти харчування, макаронні вироби, крупи, сніданки швидкого приготування, цукор та чай.

Крім того, освітяни міста передали нашим захисникам 2 маскувальні сітки.

Черкаська районна військова адміністрація передала нашим захисникам картоплю, моркву, буряк, цибулю та м’ясну консервацію.

Волонтеру Денису Фоміну міською радою передано вермішель та супи швидкого приготування, масло арахісове, чай, печиво, мед та консерви. Ця допомога уже доставлена захисникам в східні області.

Також, сміляни отримали гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб від Черкаської ОВА – 50 матрасів та 50 ковдр, які будуть використані для облаштування місць розміщення переселенців.

Допомагають у видачі продуктів та необхідний речей для ВПО і релігійні громади міста та міський центр соціальних служб у справах сім’ї, молоді та спорту.

Графік прийому внутрішньо переміщених осіб та видача гуманітарної допомоги:
Вівторок з 9:00 до 16:00
Четвер з 9:00 до 16:00

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.