Справи щодо учасників терористичних організацій ЛНР і ДНР передано до суду

До суду скеровано 2 обвинувальні акти стосовно осіб, які брали участь у діяльності терористичних організацій «Луганська та Донецька народні республіки», а також фактом державної зради на користь держави-терориста.

Слідством встановлено, що чоловіки, перебуваючи на території Луганської та Донецької областей, які тимчасово підконтрольні представникам терористичних організацій «ЛНР/ДНР», з початку 2014 року проходили так звану військову службу в незаконних збройних формуваннях та сприяли діяльності терористичних організацій.

Крім того, один з «бойовиків» з 24.02.2022, перебуваючи на посаді командира розвідувального взводу т.зв. «14 мотострілкового батальйону 4 ОМСБр 2 АК НМ Луганська народна Республіка», перейшов на бік ворога в період збройного конфлікту та продовжував збройною агресію на стороні російської федерації.

Дії фігурантів кваліфіковано як державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану; участь та створення терористичної групи чи терористичної організації.

Санкція статті передбачає максимальне покарання – позбавлення волі на п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі із конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.