У Смілі продовжує працювати «Бібліотечне укриття»

У дитячій книгозбірні за сприяння волонтерки Тетяни Литвин проведено майстер-клас зі створення малюнка за допомогою техніки графіті. Учасники творчої зустрічі дізналися історію виникнення популярного сучасного мистецтва стріт-арту, ознайомилися з кращими доробками українських та зарубіжних майстрів, дізналися про соціальну значимість цього напрямку мистецтва і спробували себе у ролі творців «вуличних малюнків».

На бібліопосиденьки «Цікаві факти про книгу» завітали учні 3-А класу школи №3-колегіуму. Гостям запропонували насичену програму: дізнатися цікаві факти про книги і бібліотеки, переглянути відеоролик «З чого починається книга?» та взяти активну участь у конкурсах та естафетах.

У бібліотеці-філії № 1 відбувся цікавий захід до Всесвітнього дня інформації під назвою «Володієш інформацією – володієш світом!», на який завітали члени клубів «З РАЙДУГОЮ В СЕРЦІ» та «ДОКА».

У закладі продовжує роботу ШКОЛА ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ. Студенти 50+ цього разу поповнювали свої знання про Голодомор, переглянули тематичні зображення та відео.

У рамках проєкту #ВільноХаб у спеціалізованій бібліотеці-філії для дітей ім.Т.Г.Шевченка волонтери Ірина та Вікторія провели бібліомікс «Зима-чарівниця», під час якої діти розповідали про свої осінні пригоди та пригадали вірші, приказки, загадки про прекрасну, чарівну пору року – зиму.

У бібліотеці-філії № 4 відбулася акція-спомин «Холодний подих згаслої свічі» до Дня пам’яті жертв Голодомору, під час якої присутніх ознайомили з трагічними сторінками тих страшних подій, фактами Голодомору.

Учасники гуртка «Паперові маги» виготовляли ялинки з кольорового паперу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.