У держбюджет надійшов перший мільярд після відновлення малої приватизації

Після відновлення малої приватизації держбюджет вже фактично отримав 1 мільярд гривень.

Протягом вересня-листопада Фонд державного майна провів понад 120 аукціонів малої приватизації на Прозорро.Продажі.

Загальна сума переможних торгів — 1,8 млрд грн. З них 1 мільярд вже надійшов в український бюджет. Решту коштів переможці аукціонів або ще не перерахували в бюджет, або відмовились сплачувати.

“Український бізнес сьогодні — взірець незламності у світі. Вперше в історії ми продаємо державні активи у часи повномасштабної війни. Український бізнес інвестує та розвиває країну навіть під масованими ракетними обстрілами. Тримаємо економічний фронт разом”, — сказав Голова Фонду держмайна Рустем Умєров.

До кінця року Фонд планує провести ще близько 80 аукціонів, а у 2023 році — відновити Велику приватизацію.

“За підсумками проведених аукціонів бачимо, що бізнес адаптується до роботи в умовах відключень електроенергії та можливих блекаутів. Конкуренція на аукціонах з приватизації державного майна залишається на високому рівні — 4-5 учасників в середньому змагаються на торгах”, — зазначив директор ДП “Прозорро.Продажі” Олексій Соболев.

Онлайн-аукціони і система працюватимуть, щоб підтримувати економіку, незалежно від відключень електроенергії чи блекауту по всій Україні. Для учасників аукціонів їхніми пунктами незламності в системі є понад 40 майданчиків, які готові консультувати з будь-яких питань, повідомив Олексій Соболев.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.