У Смілі працює консалтинговий центр з безкоштовної підтримки підприємців-початківців

підтримкаМалий бізнес багато в чому визначає темпи економічного зростання, структуру і якість внутрішнього валового продукту. Основна його функція – соціальна, це створення нових робочих місць та забезпечення самозайнятості населення. Минулого року за фінансової підтримки Черкаської обласної служби зайнятості започаткували власну справу 52 особи. Найбільш поширеними видами підприємницької діяльності на Черкащині були торгівля, сільське господарство, переробна промисловість, транспорт та зв’язок. Про це інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи обласного центру зайнятості.

Велика увага приділяється інформуванню та професійній підготовці майбутніх підприємців. Широким попитом користується організація навчання безробітних основам підприємництва, бізнес-плануванню та самозайнятості.

Направленню на навчання на курси служби зайнятості передує відповідна профорієнтаційна робота, тестування та визначення безробітними бізнес-ідеї, що є основою написання якісного бізнес-плану.

У службі зайнятості майбутні та діючі підприємці можуть отримати консультації з різних питань щодо організації та провадження підприємницької діяльності.

У рамках модернізації послуг служби зайнятості та орієнтації на європейський рівень у Черкаському, Уманському міських та Смілянському міськрайонному центрах зайнятості працюють консалтингові центри з безкоштовної підтримки підприємців-початківців.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *