У Смілі планують розробити 7 інвестиційних проєктів і подати на конкурс для реалізації за кошти ДФРР

dsc_0460Заступник міського голови Олександр Лисенко провів щотижневу робочу нараду з структурними підрозділами, діяльність яких координує.

Про це повідомляє офіційний сайт Смілянської міської ради.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проінформувала про участь волонтерів «Молодіжного простору «Всі Свої» у грантовому проекті Британської Ради та підготовку до його майбутньої реалізації. Фахівцями планується відвідування 4-х родин, де перебувають умовно засуджені, проведення безкоштовних майстер класів для батьків та молоді.

Керівник Територіального центру соціального обслуговування доповіла, що вони продовжують працювати над документами отримувачів соціальних послуг, документами для взяття на обслуговування нових громадян похилого віку.

З начальником управлінням економічного розвитку обговорили питання щодо розроблених семи інвестиційних проектів, які плануються подати до Міністерства розвитку громад та територій України для участі у відборі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть бути реалізовані за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Начальник управління праці та соціального захисту населення проінформував про проведення перерахунків житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Загалом, заступник міського голови ознайомився з проблематикою кожного структурного підрозділу, підвів підсумки роботи за попередній тиждень та окреслив основні заходи на поточний період.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *