Черкаські рятувальники провели навчання у пансіонаті (Відео)

3318 лютого на території Черкаського геріатричного пансіонату на вулиці Менделеєва відбулись тактико-спеціальні навчання.

Під час теоретичної частини навчань, рятувальники ознайомились із особливостями забезпечення пожежної безпеки об’єкту, розташуванням внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, порядком дій чергового персоналу у разі виникнення надзвичайної події.

За легендою навчань, внаслідок короткого замикання, виникло загорання у кімнаті на другому поверсі 5-ти поверхового пансіонату.

Персонал об’єкта, виявивши займання, одразу сповіщає до Служби порятунку за номером «101» та розпочинає евакуацію пацієнтів і працівників закладу.

Після отримання повідомлення про умовну пожежу, на місце події прибувають пожежно-рятувальні підрозділи. Рятувальники, які розгорнувши сили і засоби, а також встановивши пожежно-рятувальні автомобілі на вододжерела, ліквідували умовне загоряння.

Крім того, під час навчань вогнеборці відпрацювали дії із встановлення пожежної автодрабини для евакуації підопічних та персоналу закладу з висоти.

Також співробітники ДСНС відпрацювали взаємодію із адміністрацією об’єкту щодо проведення невідкладних дій з рятування, евакуації людей та гасіння пожежі, інформують в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *