У Смілі один з найвищих показників із захворюваності на опійну залежність

1492761159_smilaУ Смілі відбувся круглий стіл, під час якого лікарі, представники місцевої, районної, обласної влади та громадських організацій обговорили питання переведення сайту замісної підтримуючої терапії з Обласної психіатричної лікарні в Черкаську міську поліклініку для дорослих. За словами представників обласної влади, перенесення сайту зумовлене нормативно-юридичною невідповідністю діючого сайту ЗПТ на базі КЗ «Черкаська обласна психіатрична лікарня»

Черкаської обласної ради та забезпеченням безперервності надання замісної терапії особам, що страждають на психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання опіоїдів, повідомляє власкор «Нової Доби».

– Я один з тих людей, які знають найкраще ситуацію по захворюваності на опійну залежність в області. Мушу сказати, що саме у Смілі один з найвищих показників із захворюваності на цей вид залежності, – зазначив головний лікар Черкаського обласного наркологічного диспансеру Анатолій Борозенець, – Це специфічний контингент людей, оскільки паралельно багато хто з них хворіє на туберкульоз, гепатит, ВІЛ/СНІД тощо. У той час, коли такий кабінет лише створювався, про цю залежність було ще досить мало відомо і місцеві лікарі не змогли взяти на себе відповідальність за допомогу таким хворим. Тому сайт замісної підтримувальної терапії був відкритий у обласній психіатричній лікарні. Зараз пішла тенденція до чіткого розмежування бюджетів. Заклад, в якому нині розташовується цей кабінет – обласний, і він не має права надавати цю послужу мешканцям Сміли. Саме тому й постало питання, що її повинні надавати в одному з амбулаторних лікувальних закладів міста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *