У ліцеї День цивільного захисту пройшов цікаво та організовано

DSC01479Нещодавно у ліцеї було проведено День цивільного захисту, у рамках якого  було проведено загальноліцейну лінійку.  Протягом дня, згідно з планом, проведено заходи, які акцентували увагу учнів на потребі вироблення навичок безпечної поведінки у разі надзвичайних ситуацій. Так, учні І-Б курсу взяли участь у майстер-класі з виготовлення ватно-марлевих пов’язок. Під час перерв ліцеїсти з цікавістю оглядали виставку засобів хімічного захисту, яку підготував викладач предмету «Захист Вітчизни» П.О.Завгородній.

Діти мали змогу ознайомитися з будовою вогнегасників та практичним їх застосуванням.  Знайомились із пам’ятками щодо безпечної поведінки, які було розміщено на інформаційному стенді.

А ліцеїсти, які вивчають предмет «Захист Вітчизни», відпрацьовували нормативи щодо використання індивідуальних засобів захисту. Учні взяли участь у проведенні навчальної евакуації. Протягом дня у ліцеї діяла виставка тематичної літератури.

Класними керівниками було проведено  виховні години та  бесіди з цивільного захисту, а саме: І-Б, М  курси –  «Щоб не сталося біди, обережним будь завжди»; «Основні правила поведінки при виявленні розливу ртуті». ІІ-М курс – «Правила поведінки у сховищах та укриттях»; «Основні правила поведінки при виявленні маловідомих предметів». ІІІ-Б курс – «Пожежа, її види, засоби захисту»; «Основні правила поведінки при виникненні пожежі у квартирі». ІІІ-М курс – «Дії під час надзвичайних ситуацій природного характеру»;  «Основні правила поведінки під час грози, сильного вітру, шквалів». ІV –Б, М курси –   «Герої Небесної сотні».

Прес-центр  Смілянського природничо-матеатичного ліцею

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *