У Смілі на залізниці травмувалися двоє дітей

_Zagibel_ditini_na_zaliznichnih_koliyah__versiyi_tragediyi_1_2019_07_28_12_36_13_новый размерДва виклики в диспетчерську екстренки надійшли вчора близько 15-ї години. Повідомили про опіки у двох хлопців на залізниці у Смілі. Про одну дитину небайдужі повідомили по вулиці Зоряній, 2. Про іншу – поряд зі Знам’янським вантажним парком біля 73-ї колії, повідомила Ірина Назарок, речниця Черкаського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

В обох випадках очевидці розповідають, що побачили дитину, яка не розуміла, де знаходиться і що коїться. До того ж, і в одного, і в іншого хлопця був обгорілий одяг.

За адресами виїхали одразу дві різні бригади екстренки. Біля обох дітей знаходились небайдужі, які й викликали швидку. Медики надавали невідкладну допомогу постраждалим. Обидва розповідали, що не пам’ятають, що сталося. Бо ніби вони просто прогулювались вздовж цистерн, які стояли на залізничній колії.

Врешті обох дітей доправили до Смілянської міської лікарні, одного у реанімаційне відділення. У 16-річного медики діагностували електротравму, термічні опіки обличчя та кисті 5% 1-2 ступеню. У 14-річного – близько 40% опіків тіла: обличчя, верхніх та нижніх кінцівок, грудної клітки. Обох хлопців бригади екстренки транспортують до опікового відділення Першої черкаської міської лікарні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *