У Черкаській області встановили межі майже для 57% населених пунктів

межіНа сьогодні за проектами землеустрою встановлено межі 483 адміністративно-територіальних одиниць (56,5%) Черкащини, зокрема 2020 року – 146. Відомості про межі внесено до Державного земельного кадастру (ДЗК).

Як повідомляють в обласному управлінні Держгеокадастру, за кількістю населених пунктів, де встановлено межі, лідирує Драбівщина: внесено відомості про межі 41 об’єкта (усього в районі 51 населений пункт).

У відсотковому значенні найбільше виконано таких робіт на Христинівщині (97,1% – 34 н. п.), де залишився тільки один об`єкт, а також у Жашківському (94,7% ) і Монастирищенському (85,4%) районах.

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області закликає органи місцевого самоврядування поквапитися зі встановленням меж адміністративно-територіальних одиниць та внесенням відомостей про межі до ДЗК, що так важливо для розвитку громад. Адже саме місцеві ради мають виділити кошти зі своїх бюджетів для проведення зазначених робіт.

У Черкаській області 855 населених пунктів: міста обласного значення – 6, міста районного значення – 10, селища міського типу – 15, села – 824.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *