У Смілі та районі зафіксували активність шахраїв, які видають себе за податківців чи посадовців

Не зважаючи на дію воєнного стану, на території Черкаської області значно активізувалась діяльність шахраїв, які вимагають кошти у платників податків.

Так, останнім часом у Головному управлінні ДПС у Черкаській області знову спостерігають збільшення випадків телефонних дзвінків та повідомлень у менеджерах до керівників суб’єктів господарської діяльності області, які здійснюють нестановлені особи, представляючись посадовцями, податківцями або їх довіреними особами.

Особливо активізувались шахраї на території Сміли, району та загалом по Черкаській області.

Останні спроби ошукати платників податків зафіксовано з телефонних номерів мобільних операторів України (068) 464-17-19, (096) 794-88-18, (096) 277-43-40, (096) 794-96-84, (097) 078-83-66 та (097) 078-99-59.

Злочинці психологічно тиснуть на підприємців з метою незаконного заволодіння грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій, уникнення проведення перевірок тощо). Також, останнім часом шахраї дійшли до того, що погрожують фізичною розправою.

Такі дії кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація податкових органів. Головне управління ДПС у Черкаській області наголошує, що посадові особи органів ДПС діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатися до платників з подібними проханнями.

Для запобігання діяльності шахраїв, підприємців просять бути пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію, не піддаватися на провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти.

Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про подібні випадки, просимо негайно повідомляти про це підрозділи Національної поліції у Черкаській області за номером телефону – 102, або Головне управління ДПС у Черкаській області.

За інформацією Головного управління ДПС у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.