У Смілі готуються до початку офіційного купального сезону

Купальний сезон розпочнеться 1 червня і закінчиться 1 вересня. Про це повідомили на Facebook-сторінці рятувальної станції “Сміла”.

З метою створення безпечних умов відпочинку у період купального сезону на Смілянському міському пляжі, що розташований на березі річки Тясмин керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» нині тривають роботи із забезпечення підготовки пляжу до купального сезону.

Так, працівники водолазно-рятувального служби проводять обстеження та очищення дна акваторії. В період купального сезону також інформуватимуть відпочивальників про правила поведінки на воді.

Аварійно-рятувальній службі на водних об’єктах відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах потрібно також:

  • забезпечити рятувальні пости приміщеннями та рятувальними засобами;
    провести перевірку справності маломірних/малих суден, рятувального спорядження та обладнання;
  • здійснити укомплектування, підготовку та утримання працівників рятувального поста;
  • виставити буї оранжевого або червоного кольору через кожні 25-30 м в межах 50 м від берега до глибини 1,5-1,75 м;
  • позначити буями або чорними кулями в акваторії водного об’єкта місця, небезпечні для життя та здоров’я людей, відповідно до карти виміру глибин акваторії пляжу;
  • розробити схеми та облаштування під’їзних шляхів і спусків на воду рятувальних засобів з установленням відповідних покажчиків (табличок) «ДЛЯ АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИХ СЛУЖБ».

А також організувати спостереження за акваторією місця масового відпочинку людей відповідно до зони відповідальності рятувального поста, зв’язок з підрозділами екстреної медичної допомоги , правоохоронними органами, аварійно-рятувальними службами, органами служби з надзвичайних ситуацій та служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.