Перемогу в обласному патріотичному конкурсі учнівської молоді “Герої серед нас” здобула учениця 11 класу школи №3-колегіум Савчук Олександра.
Вона посіла І місце в напрямку “Сучасні борці за незалежність та територіальну цілісність України”. Головним героєм та постаттю у роботі юної смілянки став героїчний земляк, який назавджи залишиться у пам’яті містян як відомий у Смілі громадський діяч та захисник – Євген Саража. Колегіантка перемогла на обласному конкурсі із роботою “Євген Саража – герой України”.
Залишити відповідь