У разі потреби профосвіта зможе виходити з карантину

З 1 червня учні закладів професійної освіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, зможуть виходити на заняття. Також для випускників зазначених закладів може бути організована державна кваліфікаційна атестація, інформує osvita.ua.

В освітньому відомстві наголошують, що розпочати роботу зможуть заклади професійної освіти тільки тих регіонів, де місцева влада ухвалить рішення про послаблення карантину.

Окрім того, директор закладу освіти має погодити механізм роботи з місцевим управлінням освіти.

Планується, що після 1 червня відвідувати заклади професійної освіти учні зможуть для того, щоб скласти лабораторну роботу, пройти теми з виробничого навчання чи практики, відпрацювати водіння транспортного засобу тощо.

Під час уроку в кабінеті мають знаходитися не більш як 10 осіб одночасно.

У разі ухвалення рішення про відновлення роботи закладу освіти його адміністрація має забезпечити необхідні протиепідеміологічні умови, зокрема, дворазове прибирання, дезінфекцію, інформування про використання захисної маски, заборону перебування у закладі сторонніх осіб, дотримання дистанції, щоденний температурний скринінг працівників і учнів тощо.

Щоб уникнути скупчення учнів у закладі, адміністрація може змінювати графік освітнього процесу: починати заняття в різний час, скоротити чи збільшити тривалість перерв, запланувати позмінне навчання.

Незважаючи на послаблення карантинних умов, Міністерство освіти і науки не рекомендує застосовувати очне навчання без нагальної потреби та комбінувати його з дистанційним опануванням матеріалу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *