Прокуратура оскаржила рішення суду щодо нападника, бо вирок був дуже м’яким

2013061911560(1)За принципової позиції прокурора Черкаський апеляційний суд скасував вирок Соснівського районного суду м. Черкаси, згідно з яким чоловіка, який напав на водія лімузину, засудили до 3 років позбавлення волі зі звільненням від покарання з іспитовим строком на 1 рік. 

Зловмисник, який наразі притягується до кримінальної відповідальності за скоєння хуліганських дій стосовно водія лімузина та тривалий час перебував у розшуку.

Більше того, виявилось, що це не перший розбійний напад чоловік.

4 грудня 2018 року зловмисник напав на касира в приміщенні приватного товариства, погрожуючи предметом, схожим на пістолет, заволодів коштами на суму 24 тис. грн.

Не погоджуючись з вироком суду, у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення, прокурор подав апеляційну скаргу з проханням ухвалити більш суворий вирок, враховуючи посткримінальну поведінку підсудного.

Наразі, за результатами апеляційного розгляду його засуджено до 3 років реального позбавлення волі без звільнення від відбування покарання з випробуванням, інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *