У профтехліцеях Черкащини проводять правові консультації

Yvenalu_2Захід був проведений для педагогічних колективів профтехліцеїв Черкаської області. В заході взяли участь начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в Черкаській області Юлія Суденко, працівники Головного територіального управлінням юстиції у Черкаській області та Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області. Зустріч проходила у форматі запитань та відповідей. Про це інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Під час проведення заходу її учасникам було донесено інформацію про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», як дієвого та ефективного механізму, який дає можливість захистити свої права кожному.

З метою здійснення інформаційного супроводу, серед присутніх були поширені інформаційні матеріали наступної тематики: «Не отримуєш аліменти?», «Поїхати з дитиною за кордон – легко!», «Не знаєш, як вирішити спір?», «Не знаєш, як оформити субсидію?»; «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача»; «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника»; «Як протидіяти домашньому насильству?», а також, інформаційний бюлетень Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

З метою обізнаності населення такі зустрічі правоохоронці будуть проводити і надалі.

Yvenalu_2 Yvenalu_5

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *