У найближчі дні арктичне повітря добряче остудить Черкащину

температура арктичне повітряНайближчими днями прогнозується арктичне вторгнення. Переохолоджене повітря з акваторії Карського моря добряче остудить Черкащину. Про це повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Відчутне зниження температури розпочнеться вже 15 січня, коли нічні температури знижуватимуться до 7-12º морозу. пік похолодання – 12-17º морозу прийдеться на 16-18 січня. У період 13-16 січня випадатиме сніг. Посилення вітру додаватиме відчуття холоду.

Однак, періодичний сніг, хоч і невеликий, на фоні морозної погоди зумовлюватиме слизькість на дорогах та тротуарах. Тому дорожнім та комунальним службам слід завчасно подбати про їх обробку протиожеледними реагентами.

Морозний період зумовить льодоутворення на водних об’єктах області, проте товщина льоду буде вкрай ненадійною. Отже, на свято Водохреща виходити на лід, особливо великими групами людей небезпечно.

Враховуючи, що дощі початку січня добре зволожили верхні шари грунту, поступове зниження температури повітря не спричинить його стрімке промерзання та охолодження. Такі морози, навіть за відсутності надійного снігового покриву (більше 5 см) не загрожуватимуть зимуючим сільськогосподарським культурам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *