Минулоріч до поліції надійшло понад 100 повідомлень щодо насильства у смілянських сім’ях

631596_newsЗа минулий рік щодо насильства в сім’ї до Смілянського відділу поліції надійшло 101 повідомлення, з по відношенню до дитини – 1, до жінок – 88, чоловіків – 12.

У Смілі, станом на 31.12.2020р. у Банк даних сімей, в яких скоєно насильство, упродовж минулого року, занесено відомості про 84 особи. Про це повідомили у відділі молоді та спорту.

Служба у  справах дітей провела 19 заходів щодо захисту прав дитини від насильства, 94 заходи зодо попередження насильства у сім’ї, провів відділ молоді та спорту.

Проводилися відвідування сімей, де були факти насильства. Відвідування проводили за участі відділу молоді та спорту,  правоохоронців, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, голови квартальних комітетів.

Усього здійснено 76 візитів у сім’ї, де були випадки насильства.

Щодо заходів, які проводяться у Смілі для протидії насиллю, у школах, Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів», промислово-економічному коледжі, фаховому технологічному коледжі  регулярно проводили навчання, бесіди, батьківські збори з питань попередження насильства, зокрема, булінгу та насильства в сім’ї.

Також, на базі управління освіти, молоді та спорту міської ради  функціонує навчально-методичний центр практичної психології та соціології, що координує роботу соціально-психологічної служби  закладів освіти міста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *