У Михайлівці через недопалок загинув у пожежі чоловік

6 лютого, близько 08:30 на пункт зв’язку Кам’янської пожежно-рятувальної частини від начальника Кам’янського відділу поліції надійшло повідомлення про пожежу, що сталася у селі Михайлівка. Згідно повідомлення на місці пожежі у житловому будинку було виявлено тіло 37-річного чоловіка. Причиною пожежі, яка забрала життя чоловіка стала необережність загиблого під час куріння, інформує прес-служба управління ДСНС України у Черкаській області.

Управління ДСНС України у Черкаській області вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у побуті. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та призвести до значних матеріальних збитків, і навіть людських жертв.

ПРО ЩО ПОТРІБНО ПАМ’ЯТАТИ ЗАВЖДИ:

– недбало кинуті непогашений сірник або недопалок можуть призвести до пожежі;

– не можна перевантажувати електромережу одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку;

– ні в якому разі не застосовувати замість запобіжників заводського виготовлення саморобні, що називаються в народі “жучки”;

– електронагрівальні прилади – праски, чайники, плитки та інші – слід встановлювати на підставках, що не згорають, а йдучи з будинку не забувати їх вимикати;

– недотримання правил пожежної безпеки при користуванні печами призводить до пожеж з тяжкими наслідками;

– виконуючи фарбувальні роботи, потрібно ретельно провітрювати приміщення, не запалювати сірники і не палити;

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам пожежної безпеки! Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами! Зберігайте сірники та запальнички подалі від дітей! Життя та здоров’я дітей у Ваших руках!

Якщо сталася пожежа, телефонуйте за номером 101.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *