Навчальні заклади Сміли цьогоріч закуплятимуть путівки на оздоровлення через «ProZorro»

preview1Цьогоріч путівки на оздоровлення навчальні заклади закуплятимуть по-новому. Про це під час засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді повідомила головний спеціаліст відділу освіти Ольга Христюк.Розподіл путівок та реєстр дітей, батьки яких бажають отримати безкоштовні путівки у пришкільні чи заміські табори, здійснюватиметься школами у порядку, встановленому чинним законодавством. Варто зазначити, що у 2018 році процес організації відпочинкової кампанії у місті зазнав значних змін:

  • у зв’язку з переходом закладів загальної середньої освіти міста на самостійний баланс, придбання путівок на оздоровлення дітей у заміські табори здійснюватиметься школами через електронну систему закупівель «ProZorro»;
  • у зв’язку з реорганізацією школи №16 приміщення означеного закладу заплановано використати як базу для функціонування відпочинкового табору спортивного спрямування. До роботи у таборі заплановано залучити вихованців ДЮСШ «Олімп».
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *