У міському терцентрі надання соціальних послуг розповіли, як допомагають підопічним

Перші дні нового року розпочалися з виробничої наради для працівників відділення соціальної допомоги вдома.

Тут розглянули негайні питання та надали консультації для подальшого їх вирішення. Працівники Смілянського терцентру надання соціальної допомоги відвідали у міській лікарні підопічну, яка знаходиться у неврологічному відділені з травмою ноги.

Допомогли в оформленні договору на тимчасове користування інвалідного візочка з пункту прокату немоторизованих засобів пересування.

Фахівець із соціальної допомоги вдома провів 3 особам первинне оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах, 6 особам складено повторні акти. Соціальним працівником відділення догляду вдома ведеться перегляд індивідуальних планів для покращення надання соціальних послуг: догляд вдома та натуральна допомога. Взято на обслуговування 2 особи.

Постійно ведуться перевірки роботи соціальних робітників для покращення надання соціальних послуг вразливим верствам населення. За тиждень провели 9 перевірок (зауважень та претензій від підопічних немає).

Постійно працює “Перукарня 60+”, за тиждень 23 особи похилого віку скористалися можливістю безкоштовно її відвідати. Також кожну п’ятницю у перукаря виїзний день за місцем проживання підопічних, 5 особам надали перукарські послуги вдома.

У відділенні денного перебування працює досвідчена медсестра з масажу. Безкоштовно одержують послугу з масажу особи похилого віку та особи з інвалідністю, які мешкають у місті. За тиждень 2 особи розпочали курс масажу.

Людям поважного віку масаж повинен обов’язково призначати лікар після обстеження. Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: вул. Соборна, 72 тел. 2-45-10

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.