У міському Будинку рад привітали дітей із будинків сімейного типу, прийомних та патронатних сімей

Сьогодні у Будинку рад привітали дітей, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу, прийомних сімʼях та сімʼях патронатних вихователів. Висловив щирі побажання та вручив подарунки родинам міський голова Сміли Сергій Ананко.

– Батьки в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, патронатні батьки виконують неабияку роль. Вони не тільки надають притулок та родинне тепло цим маленьким серцям, а й виховують майбутнє нашого суспільства, – зазначив очільник міста.

Наразі в Смілі в 3 дитячих будинках сімейного типу та 11 прийомних сім’ях міста виховується 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у 2 патронатних сім’ях тимчасово виховуються 7 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Всі ці мами і тата у житті дітей важливі. Вони забезпечують їм сімейне виховання та домашній затишок.

Усім батькам Сергій Ананко висловив подяку за неоціненну роботу та виховання хлопців і дівчат.

У цей святковий період кожен має можливість стати часткою різдвяного дива для когось іншого. Серед батьків у залі був тато, який нині несе службу у лавах ЗСУ. В його особі присутні подякували всім Силам оборони за захист, за ці дитячі посмішки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.