У міській стоматполіклініці за місяць отримали послуги понад 2 тисячі пацієнтів

Відвідування стоматолога – це не лише про збереження білосніжної посмішки, але і про загальне здоров’я. Регулярні медичні огляди сприяють вчасному виявленню проблем, а чистка та профілактичні процедури допомагають уникнути серйозних стоматологічних захворювань. Здорові зуби – це важливий елемент повноцінного життя та самоповаги.

Фахівці комунального підприємства “Смілянська міська стоматологічна поліклініка” щодня надають якісні стоматологічні послуги всім мешканцям громади і запрошують містян не лише на лікування, а й для профілактичних оглядів та збереження привабливої посмішки.

Так, протягом лютого стоматологічні послуги отримали 2193 пацієнта, із них 547 дітей. Стоматологічне обслуговування отримали 45 дорослих та 13 дітей із числа внутрішньо переміщених.

Лікарі терапевтичного відділення надали допомогу 1701 пацієнту, в тому числі 364 дітям. До стоматологів-хірургів за цей час звернулись 492 дорослих та 183 дитини, а послугами лікарів ортопедичного відділення скористались 488 пацієнтів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.