Керівники поліції обговорили безпекові питання з головами територіальних громад Черкаського району

У рамках співпраці між поліцією та територіальними громадами відбулася нарада за участі тимчасово виконуючого обов’язків начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Олега Гудими та тимчасово виконуючого обов’язків начальника Черкаського райуправління поліції Андрія Тюкова.

Говорили на цій зустрічі про реалізацію проєкту “Поліцейський офіцер громади”, про інтегровану систему відеоспостереження та відеоаналітики “Безпечна Черкащина”, а також про безпеку в освітньому середовищі.

“Ці проєкти є надважливими для поліції Черкаської області, адже забезпечення кожної громади поліцейським офіцером та камерами відеоспостереження несуть в собі як превенцію, так і допоміжну функцію розкриття злочинів”, — підкреслив начальник Главку.

Ще одним важливим питанням на якому акцентував тимчасово виконуючий обов’язків начальника Черкаського райуправління поліції Андрій Тюков — шахрайство в умовах війни.

“Найпопулярніші схеми зловмисників – продаж неіснуючих товарів, телефонні шахрайства та фішинг. В умовах війни додалися ще схеми надання в оренду неіснуючого житла та псевдоволонтерські збори”, — розповів керівник Черкаського райуправління поліції.

Андрій Тюков порекомендував громадянам насамперед переказувати гроші на благодійність лише перевіреним особам, не повідомляти стороннім дані банківських карт та дотримуватись правил кібергігієни.

Керівники поліції подякували представникам влади та головам ОТГ за тісну співпрацю й додали, що лише спільними зусиллями правоохоронців і громадян можна зробити Черкащину безпечнішою🤝

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.