У медичні заклади Черкаської області надійшли «Пакунки малюка»

DSC_0331-1536x102425 січня допомогу для батьків отримали Перинатальний центр Черкаської обласної лікарні, Черкаська та Золотоніська центральні районні лікарні.

Аріна Терзі народила доньку 22 січня у Перинатальному центрі. Сьогодні мама вже отримала допомогу від держави.

– Багато подружок, які народжували, говорили, що це дуже хороший бокс. Я дуже рада, що отримала його. Це краще, ніж гроші. Адже тут є все необхідне. Не треба бігати і шукати речі для догляду за дитиною, – говорить породілля.

Заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова каже, що на Черкащину надійдуть 1185 пакунків протягом тижня.

– Пакунок малюка можуть отримати батьки протягом 30 днів після народження дитини. Якщо вони не отримали пакунок протягом місяця, мають право отримати грошову компенсацію. З 1 липня Уряд запроваджує новий етап в наданні соціальної послуги. Батьки зможуть вибирати – пакунок малюка або 5 тисяч гривень. Цей вибір можна здійснити відповідно до програми, яку запровадили у наших лікувальних установах «єМалятко», – говорить Лариса Кошова.

До складу пакунків малюка за ініціативою Уряду входять найнеобхідніші речі для догляду новонародженого з перших днів життя.

Згідно наказів Міністерства соціальної політики та Міністерства охорони здоров’я України пакунки малюка видають безкоштовно всім жінкам, які народжують у будь-якому пологовому будинку України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *