Судитимуть працівницю банку, яка привласнила 1,7 млн грн вкладників

img-20131001121028-950(5)Закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо колишньої працівниці одного з найбільших банків України, яка шахрайським шляхом, підробивши та використавши завідомо підроблені офіційні документи, заволоділа коштами вкладників на суму більше 1,7 млн грн (ч. 3 і 4 ст. 190, ч. 1 і 3 ст. 358 КК України).

Обвинувачена, працюючи менеджером у відділенні банку, користуючись неуважністю вкладників, серед яких були навіть її знайомі, розробила своєрідну схему.

Отримавши від клієнтів кошти для внесення на депозитний рахунок, або не оформляла необхідні для відкриття депозиту документи, або підробляла їх, завдяки чому отримувала доступ до чужих депозитних рахунків, з яких згодом знімала в касі кошти або перераховувала їх на інші, відкриті рахунки.

За вчинене особі загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, інформують у Черкаській обласній прокуратурі.

Прокуратура закликає громадян бути уважними при оформленні будь-яких банківських документів, ретельно перевіряти особисті дані та реквізити документів, обов’язково отримувати їх примірники чи копії з підписами службових осіб установи, а також не довіряти малознайомим людям під час вирішення фінансових питань.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *