У вагонному депо ім. Т. Шевченка запропонували найефективніший засіб проти крадіїв зерна

201252Останнім часом у межах регіональної філії «Одеська залізниця» почастішали крадіжки зернових з вантажних поїздів. Зловмисники ломом віджимають кришки люків зерновозів, що призводить до просипання вантажу без пошкодження запірно-пломбувального пристрою. Зафіксовано випадки, коли не ставало декількох тонн зернових.
Одеські залізничники прагнуть захистити вантажів своїх клієнтів від розкрадань і тому активно працюють над розробкою технічних засобів запобігання крадіжок.

Начальник регіональної філії «Одеська залізниця» Григорій Бойко кілька місяців тому ініціював розроблення на базі вагонних депо філії пристроїв, що унеможливлять дії зловмисників.

На базі експлуатаційного вагонного депо Одеса-Застава-1 за дорученням в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуша Василевського відбувалася виробнича нарада із питань впровадження модернізації та обладнання знімними пристроями розвантажувальних люків і бункерів вагонів для перевезення зерна.

Керівники депо Т.Шевченка та Помічна продемонстрували свої пропозиції присутнім у форматі презентації, пізніше, у ході практичної частини, на двох вагонах-зерновозах показали як працюють засоби запобігання крадіжкам.

Після обговорення переваг та недоліків обох засобів, одностайно схвалили до подальшого впровадження зварний засіб презентований вагоноремонтним депо Т. Шевченка.

Найближчим часом буде підготовлено проектну документацію з метою подальшого впровадження модернізації зерновозів для запобігання крадіжкам, повідомляє прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *