НА ДОРОГАХ ЧЕРКАЩИНИ ВЖЕ ЛІКВІДУВАЛИ ПОНАД 300 ТИСЯЧ КВАДРАТНИХ МЕТРІВ ЯМКОВОСТІ

Дорожники продовжують ладнати автошляхи. Так, в області з початку року ліквідовано 305 295 м2 ямковості дорожнього покриття. З них на дорогах державного значення – 222 297 м2, місцевого значення – 82 998 м2.

Упродовж минулого тижня з 08 по 15 вересня цього року працівники підрядної організації усунули 9 616 м2 ямковості на дорогах загального користування. Роботи проводились на дорогах державного та місцевого значення – 607 м2 та 9 009 м2 ямковості відповідно.

Задля збереження дорожнього покриття від подальших руйнувань, проводяться роботи по заливці тріщин. Так, з початку року на 15.09.2016 на автошляхах області ліквідовано 40 898 погонних метрів тріщин. Аби убезпечити умови дорожнього руху дорожники області докладають максимум зусиль.

До всього, на ділянці автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань шляховиками влаштовано вирівнюючий шар із асфальтобетонної суміші. Загалом роботи виконані на площі 19 200 м2. Надалі заплановано влаштування щебенево-мастикового асфальтобетону, укріплення узбіччя та нанесення дорожньої розмітки.

Також дорожниками постійно проводяться роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг, а саме: покосу трави на узбіччях, встановлення та заміни дорожніх знаків, ремонту та фарбування бар’єрного огородження тощо, повідомляє прес-служба служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *