У Господарському суді провели тактико-спеціальні навчання

148095923_260997352054725_474049476551435500_oУ Територіальному управлінні Служби судової охорони у Черкаській області провели спільні тактико-спеціальних навчань.

Співробітники Територіального управління та інших силових структур на базі Господарського суду Черкаської області на практиці відточували навички володіння спецзасобами та спільно з поліцейськими роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції затримували правопорушників і вчилися злагоджено діяти згідно з легендами навчань.

Із суворим дотриманням протиепідемічних заходів на практиці були відпрацьовані різноманітні ситуаційні завдання щодо припинення групових порушень громадського порядку в суді та прилеглій території, супроводу судді в приміщені судової установи під час розгляду резонансних засідань.

Також учасники пропрацювали тактику з попередження агресивних дій з боку учасників судового процесу шляхом проведення ефективної комунікації з ними та удосконалили порядок взаємодії в разі виникнення інших нештатних ситуацій.

Тактико-спеціальні навчання на Черкащині триватимуть і надалі і охоплять усі без винятку судові установи, що перебувають під охороною Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області, повідомили в управлінні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *