Разом задля розвитку Сміли: у міській раді запевнили, що готові надати усю можливу підтримку підприємцям

dsc_0051У малій залі Будинку рад відбулася зустріч представників міської влади з керівниками промислових підприємств. Зустріч, зокрема, мала на меті розпочати спільну роботу щодо вирішення питань розвитку міста.

В.о. начальника управління економічного розвитку Сергій Зайцев озвучив питання розробки Стратегії розвитку міста, запросив керівників підприємств до участі в розробці Стратегії, надання інформації про вільні промислові об`єкти та земельні ділянки з метою інформування потенційних інвесторів.

Секретар міської ради Юрій Студанс зазначив, у міській раді є підтримка для промислових підприємств, депутати готові ініціювати питання про необхідну допомогу підприємствам на обласному та вищому рівнях.

Одним із завдань, якє вирішує міська рада – економне використання бюджетних коштів, тому саме почали з себе – оптимізації структури виконавчих органів міської ради.

В обговоренні питань виступили голова ПрАТ “Сміламаш” Олександр Мілько, директор ТОВ «Смілянська швейна фабрика» Василь Артеменко. Вирішено проводити подібні зустрічі щоквартально. На наступну зустріч вирішено запросити керівників міськрайонного центру зайнятості, Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, коледжів міста з метою обговорення питання підготовки кадрів для підприємств міста.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *