У другий день змагань гімнасти нашої області вибороли низку нагород

191355208_1871751086338995_7082084722565700258_nЗавершився дводенний ХІХ Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «UKRAINE INTERNATIONAL CUP», його організаторка – Олімпійська чемпіонка Стела Захарова.

Черкаські гімнасти вибороли низку нагород у командних змаганнях та у фіналах на окремих видах. Вони виступали в складі збірної команди України, повідомили у відділенні НОК України у Черкаській області.

Ілля Ковтун виборов чотири «золота» (командне, особисте багатоборство, кінь-махи, бруси), одне «срібло» (поперечина) й одну «бронзу» (вільні вправи).

Назар Чепурний здобув має два перших місця (командне та на опорному стрибку) й одне третє (кільця). Гімнасти – вихованці ОДЮСШ «Олімпія» ГО ЧОФСТ «Україна».

Юлія Касяненко виборола друге місце в багатоборстві серед юніорок, здобула «срібло» в командній першості, посіла друге місце на бурсах та третє місце у вільних вправах.

Спортсменка – вихованка КДЮСШ «Спартак» Черкаської міської ради, нині навчається в Києві в Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного та тренується на Олімпійській базі «Конча-Заспа».