Смілянський центр зайнятості завдяки міні-ярмаркам допомагає роботодавцям та безробітним

P10513-100237Центр зайнятості здійснює різні заходи щодо сприяння забезпеченню ефективної зайнятості населення, запобігання безробіттю, зокрема організовуються міні-ярмарки вакансій.

під час такого заходу роботодавці можуть особисто поспілкуватися з претендентами на роботу, розповісти про умови та оплату праці, підібрати собі працівників з числа безробітних.

У цьому напрямку майже 2 роки Смілянський міськрайонний центр зайнятості успішно співпрацює з компанією «Аптів Сервіс Україна», займається виготовленням електрокабельної продукції для відомих автомобільних брендів, як-то: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto.

На даний час компанія пропонує: навчання та роботу на підприємстві ДП ВО «Карпати», м.Івано-Франківськ; офіційне працевлаштування; навчання на робочому місці; безкоштовне транспортування до м.Івано-Франківськ та в зворотньому напрямку 1 раз на місяць; 3-змінний графік; безкоштовне проживання; зарплата 15 тис.грн на руки; після закінчення навчання – працевлаштування на ТзОВ «Аптів Сервіс Україна» в м.Черкаси. Наразі завершується процес підготовки до відкриття нового заводу в Черкасах та готується персонал.

За час співпраці Смілянського міськрайонного центру зайнятості та компанії «Аптів Сервіс Україна» проведено 46 міні-ярмарок вакансій (зокрема в 2021 році – 8) в яких прийняло участь близько 650 осіб. Як результат – працевлаштування 19 осіб, з яких 15 осіб працевлаштовані у цьому році.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості запрошує роботодавців та осіб, які шукають роботу, брати активну участь у міні-ярмарках вакансій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *