У дитячих садочках району проведено тренінговий курс «Батьківство в радість»

18, 25, 26 травня 2016 року у дитячих садочках Смілянського району (с.Холоднянське, Теклино, Будки) проведено тренінговий курс з формування батьківської компетентності «Батьківство в радість» для молодих батьків. Тренінг провели фахівець із соціальної роботи Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Рак О.С. та спеціаліст Усова Н.В. за участі спеціалістів районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Батьківство – процес забезпечення батьками необхідних умов для повноцінного розвитку та навчання дітей.
Коли ми стаємо батьками? У дитинстві ми мріємо створити свою сім’ю, уявляємо, якою вона буде, в думках народжуємо і виховуємо дітей. Все своє життя ми несемо спогад про те, як нас виховували батьки, і прагнення бути схожими на позитивний приклад батьківської поведінки або не повторювати помилок, що їх робили батьки. Все своє життя ми навчаємось бути батьками. Стаж нашого батьківства дорівнює віку наших дітей. Батьки навчаються і розвиваються разом із дітьми, отримують нові знання, набувають якостей і навичок, необхідних для виховання та розвитку дитини.

Тренінговий курс «Батьківство в радість» покликаний на формування усвідомленого відповідального батьківства у молодих людей. Він складався з основних 3-ох тем: розуміння стресу, вчимося слухати і чути дитину і закладаємо основи дисципліни. Усі батьки залишилися задоволеними і винесли з заняття позитивні емоції, досвід та знання.

Джерело: Смілянська РДА

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *