На Смілянщині батьків вчили дисциплінувати дітей без покарання

ВГО “Ліга соціальних працівників України” та Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді переконані, що кожна дитина унікальна та неповторна! А  мрія бачити дітей щасливими та успішними здійсненна!

Разом з батьками дошкільнят с. Будки Смілянського р-ну 26 травня  пройшов тренінг по вдосконаленню навиків спіклування, подолання стресу та гніву, забезпечення дисципліни без покарання для того, щоб допомогти відповісти батькам на просте питання: в чому щастя моєї дитини?

«Під час заняття для себе проаналізувала, що найчастіше караю свою дитину саме в стані гніву. А це надзвичайно травмуюче для нас обох! Тепер я знаю як керувати своїми емоціями, тому, сподіваюсь, батьківство справді приноситиме задоволення,»- зазначила Вікторія, учасниця тренінгу.

Смілянський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякують всім учасникам заняття за довіру та активну участь, а КМГО “Молода Черкащина” та Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина за сприяння в проведенні тренігу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *