На Смілянщині батьків вчили дисциплінувати дітей без покарання | Газета "Сміла" – газета про наше рідне місто

На Смілянщині батьків вчили дисциплінувати дітей без покарання

ВГО “Ліга соціальних працівників України” та Смілянський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді переконані, що кожна дитина унікальна та неповторна! А  мрія бачити дітей щасливими та успішними здійсненна!

Разом з батьками дошкільнят с. Будки Смілянського р-ну 26 травня  пройшов тренінг по вдосконаленню навиків спіклування, подолання стресу та гніву, забезпечення дисципліни без покарання для того, щоб допомогти відповісти батькам на просте питання: в чому щастя моєї дитини?

«Під час заняття для себе проаналізувала, що найчастіше караю свою дитину саме в стані гніву. А це надзвичайно травмуюче для нас обох! Тепер я знаю як керувати своїми емоціями, тому, сподіваюсь, батьківство справді приноситиме задоволення,»- зазначила Вікторія, учасниця тренінгу.

Смілянський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякують всім учасникам заняття за довіру та активну участь, а КМГО “Молода Черкащина” та Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина за сприяння в проведенні тренігу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *