У Держгеокадастрі Черкащини опрацювали понад 7 тисяч проектів землеустрою з інших областей

інсПротягом 2018 року працівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, реалізуючи пілотний проект із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, направили на погодження до інших областей 6292 проекти землеустрою. Із них опрацьовано 6165 проектів, 127 робіт перебуває на розгляді. Про це інформують у Головному управлінні ДСНС України у Черкаській області.

Із інших областей до землевпорядної служби Черкащини надійшло 7164 проекти землеустрою. На сьогодні опрацьовано 7093 проекти, з яких 5069 отримали позитивний висновок, 2024 – негативний, ще 71 робота – на розгляді.

У Черкаській області кількість працівників землевпорядної служби, які отримали статус експерта, становить 19 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *