Смілянська школа отримала компостер за перемогу всеукраїнському екопроекті «Компола»

0-02-04-47209717e7931f9d89b58f3435a7489728a91c6d0a7b3777fc87c5a61f61edf7_bb6149e5Кожен житель планети Земля повинен дбати про її незнищенність, робити усе для того, щоб її легені не забивалися, щоб її ліси були густими та високими, щоб її води могли напувати кожного спраглого, щоб її грунти давали щедрі врожаї. У школі №1 проводиться робота у цьому напрямку. Завдяки спільному екологічному проекту Міністерства екології та природних ресурсів та Міністерства освіти та науки України, спрямованому на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання – проект «Компола».

Учасники екологічного гуртка ЕКОС створили відеосюжет для проекту. На результат чекали ціле літо. І нарешті учні та вчителі смілянської школи №1 дочекалися подарунка – довгоочікуваний компостер. Ця перемога у проекті «Компола» стала важливою для кожного учасника, тому забирати новенький компостер поїхали всі разом до поштового відділення.

«Хочеться, щоб у нашому місті було чисто, а відходи не перетворювалися на сміття. І ось маємо маленьку таку можливість перетворити на органічне добриво – компост-органічні відходи, котрі щоденно накопичуються у шкільній їдальні. І це все на території школи. Усе велике, визначне починається із малого. неважливо, скільки ти робиш, а важливо – як. Тож починаємо вчитися ставати перетворювачами у школі, а ці знання і вміння понесемо і додому, і у майбутнє. “Круто не тільки те, що відходів стане менше, а ще й те, що ми маємо безліч ідей його подальшого застосування», – стверждують учні.

За інформацією прес-центру школи №1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *