У День визволення Сміли школа передала сплетену маскувальну сітку бійцям АТО

У День визволення Сміли, 29 січня, ЗОШ №13 передала черкаськими самооборонівцями власноруч сплетену маскувальну сітку бійцям АТО на фронт. Колектив школи протягом грудня-січня старанно плів сітку. У школі 198 учнів і жоден із них не залишився байдужим до цієї справи. Допомагали у виготовленні сітки і жителі мікрорайону, повідомляє прес-центр ГО «Самооборона Майдану Черкаської області».29.01-1
Смілянська загальноосвітня школа № 13 не байдужа до подій, які відбуваються в країні, і заради миру вносить свій посильний вклад. Так, у жовтні школа взяла участь у акції «Обігрій солдата»: колектив написав листи бійцям, які перебувають в зоні бойових дій. Неодноразово збирали допомогу: продукти харчування, теплі речі. До Дня святого Миколая збирали також консервацію, солодощі та сало, різноманітні обереги – усе це передавали на фронт волонтерами.
«Ми хочемо побажати нашим солдатам міцного здоров’я, терпіння, скорішого повернення додому. Ми віримо у вашу перемогу, бо Україна і Бог з вами. У нас війна за правду, а правда – це Бог, а Бог завжди перемагає», – йдеться у зверненні колективу школи до бійців АТО.
Окрім сітки, самооборона отримала малюнки і вірші, український прапор із написаними на них побажаннями – усе буде передано на фронт.
Натомість начальник штабу ГО «Самооборона Майдану Черкаської області» пообіцяв передати школі прапор, підписаний бійцями, а також обов’язково запросити воїнів АТО, які приїдуть у відпустку або на ротацію, провести для дітей заняття із патріотично-військового виховання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *