Талановита сміляночка

На життєвому шляху нашої випускниці Вікторії Ткаченко зустрічалося багато справжніх добрих людей та вчителів-наставників. Але її талант та працелюбність вдало оцінила ще у 5 класі вчитель української мови та літератури, класний керівник Людмила Цьома. На багато років у Смілянській загальноосвітній школі I – III ступенів №6 склався творчий тандем «талановитий вчитель – талановитий учень». 33
Щороку Вікторія, завдяки ґрунтовній підготовці до конкурсів та олімпіад, які їй забезпечувала вчитель, йшла сміливо вперед та здобувала призові місця на конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика, на міському та обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови, на міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Шевченка.
Вікторія – ім’я, яке зобов’язує бути переможцем! І дівчинка знає, що повинна зробити все, щоб досягти успіху у житті.. Завжди спокійна, врівноважена, усміхнена – вона знає, що доросле життя любить і приймає в свої обійми кращих, розумних і працелюбних. Тому Вікторія готова пройти всі труднощі та подолати перешкоди, адже вона навчилась у шкільні роки бути наполегливою та впевненою в собі.
Мабуть, тому Вікторія Ткаченко у 2014 році зробила крок вперед у своїй творчій діяльності та під керівництвом свого наставника Л.О.Цьоми зайнялася науково-дослідницькою роботою з теми «Особливості розвитку реклами у XX ст.. (на матеріалі журналу «Огонекъ 1914 року»)». Цінний матеріал випадково знайшла вчителька на горищі своєї бабусі і вирішила, що у наш час безперервної реклами, вивчення такого матеріалу актуальне і зможе викликати справжній інтерес науковців.
До речі, виступ Вікторії на конкурсі –захисті учнівських робіт МАН у грудні 2014 року викликав схвалення всіх членів журі. Особливо зацікавилась науковою роботою Вікторії Ткаченко член журі кандидат філологічних наук Л.М.Дяченко-Лисенко. А висока оцінка такої відомої у літературних та журналістських колах людини є дуже важливою для юного науковця –початківця. З великою повагою до оцінки роботи журі поставилася і вчитель Л.О.Цьома. Адже це теж її перші кроки, перше «дітище» у науковій сфері. Як вчитель-практик Людмила Олександрівна вже пройшла своє становлення, тому відкрила у собі прагнення до наукового відкриття, і направила свій творчий потенціал у потрібному руслі.
Взагалі, як вчитель –філолог Людмила Олександрівна бачить свою ученицю відомою на увесь світ журналісткою, але батьки пророкують Вікторії дещо іншу професію, тому вона вивчає досконало і біологію (неодноразово займала призові місця на олімпіаді з біології під керівництвом вчителя Л.М.Виноградової), і фізику, і математику. Педагоги високо оцінюють рівень знань випускниці, тому вона є претенденткою на нагородження Золотою медаллю за особливі успіхи у навчанні.
Тандем «творчий вчитель-творчий учень» продовжує свою діяльність під гаслом «Знання понад усе!». І коли однокласники можуть використати канікули для відпочинку та дозвілля, то Вікторія результативно працює, і на обласній олімпіаді з української мови у 2014-2015 навчальному році вже здобула друге призове місце.
Наша Вікторія дійсно кращий знавець української мови серед усіх випускників 2015 року! Тому ми пишаємося своєю ученицею та її талановитим керівником та бажаємо творчих злетів у майбутньому та перемоги у конкурсі-захисті учнівських робіт МАН на обласному етапі.
А.І.Танцюра, директор школи

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *